Gemeenteraad samenstelling

De gemeenteraad bestaat uit 27 leden en vergadert een keer per maand in de raadzaal van het gemeentehuis. Iedereen is welkom op de openbare vergadering. De voorzitter zit de raad voor. De gemeentesecretaris maakt het verslag.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012 behaalde CD&V 13 zetels, N-VA 10 zetels, Vld-Sp.a-PositiefW 2 zetels, Vlaams Belang 1 zetel en Groen 1 zetel. De meerderheid bestaat uit 23 raadsleden van CD&V en N-VA, in de minderheid zitten Vld-Sp.a-PositiefW (2 zetels), Vlaams Belang ( 1 zetels) en Groen (1 zetel). Op 2 januari 2013 vond de installatievergadering van de gemeenteraad plaats. De gemeenteraad blijft in functie tot december 2018.

  

Evelien Belmans (CD&V)

E.J. Van Gansenstraat 28 Westerlo
0498 38 10 12
evelienbelmans@hotmail.com
°18 september 1985

voorzitter gemeenteraad sinds 2016

 

Flor Celen (Vlaams Belang)

Gildenstraat 70 Tongerlo
014 72 08 16 en 0488 48 55 33
flor.celen@hotmail.com
°23 september 1961

opvolger van Fik Voorspoels,
Nancy 
Ceuppens en Kim Vetters
sinds 
december 2013

  

Frans De Cock (Vld-Sp.a-PositiefW)

Hogeheide 12 Heultje
016 69 89 29 en 0495 54 89 29
decock.weckhuysen@gmail.com
°7 januari 1956

fractieleider

Marjan De Groot (CD&V)

Wimpstraat 55 Tongerlo
014 54 65 85 en 0475 38 81 59
marjan.de.groot@telenet.be
°16 april 1970

  

Iris De Wever (N-VA)

Stippelberg 115 Heultje
016 69 54 58 en 0472 58 18 99
iris.dewever@telenet.be
°24 november 1962

schepen

Jürgen Engelen (N-VA)

Heidebloemstraat 3/1 Heultje
016 85 03 10 en 0475 62 91 88
jurgenengelen@pandora.be
°10 januari 1970

opvolger van Louis Caers
sinds januari 2013 

  

Brigitte Helsen (N-VA)

Hogeheide 6 Heultje
016 68 04 31 en 0497 40 45 88
bhelsen@telenet.be
°29 augustus 1965 

Pascal Kwanten (N-VA)

Rodekruisstraat 81 Westerlo
014 54 96 66 en 0496 22 02 80
pascal.kwanten1969@gmail.com
°29 december 1969 
  

Jan Michiels (CD&V)

Drie Engelenstraat 23 Tongerlo
014 54 84 00 en 0477 72 31 80
joan.michiels@skynet.be
°26 januari 1953

 

Rita Moons (Groen)

Truchelven 10 Oosterwijk
014 26 64 62 en 0477 57 82 55
ritamoons12@gmail.com
°1 april 1950

opvolgster van Maggie Van Kerkhoven en
Marc Van den Bruel
sinds september 2016

  

Clyde Tai-Apin (Onafhankelijk)

Jaak Lemmenslaan 34 Zoerle-Parwijs
014 54 57 17 en 0496 54 00 84
clyde@zoerlepharma.be
°26 juni 1970

OCMW-voorzitter-schepen sinds 1 januari 2016.
Zetelde tot 18 december 2017 als lid van N-VA.

Lowie Thys (CD&V)

Guldensporenlaan 35 Westerlo
014 54 64 01 en 0494 99 95 67
lowiethys@hotmail.com
°12 februari 1963

  

Myriam Valgaeren (VLD-Sp.a-PositiefW)

Bergveld 69 Zoerle-Parwijs
014 54 66 60 en 0475 42 66 60
mvalgaeren@gmail.com
°7 september 1963

 

opvolgster van Sonia Leysen-Laeremans en
Dora De Cock-Weckhuysen
sinds oktober 2017

 Winny Van Calster (CD&V)

Kastanjestraat 29 Voortkapel
014 26 46 09 en 0476 35 46 09
winny.van.calster@telenet.be
°18 augustus 1970

opvolgster van Harry Plettinx sinds
januari 2013 

  

Jef Van den Eynde (N-VA)

Neerstraat 5 Heultje
016 69 44 19 en 0476 71 93 04
fej.vandeneynde@skynet.be
°27 februari 1960

fractieleider

Tamara Van den Eynden (N-VA)

Sint-Michielsplein 7C Oevel
0473 96 36 47
tamaravdeynden@gmail.com
°4 maart 1977

opvolgster van Patrick Vercauteren sinds
januari 2013

  

Guy Van Hirtum (CD&V)

Geelse straat 72 Tongerlo
014 54 81 92 en 0477 40 70 60
guy.vanhirtum@skynet.be
°4 april 1959

burgemeester

Nancy Van Hoof (N-VA)

Hoogveld 46 Oosterwijk
0477 88 04 34
van_hoof_nancy@hotmail.com
°12 januari 1964

opvolgster van Esther Engels sinds
december 2013

  

Patrick Vanschoubroek (N-VA)

Baksveld 38 Westerlo
014 54 36 14 en 0492 58 55 79
patrick.vanschoubroek@telenet.be
°10 oktober 1970

René Verachtert (CD&V)

Leemstraat 28 Oosterwijk
014 26 48 52 en 0476 31 24 26
rene.verachtert@pandora.be
°13 juli 1953

  

Kelly Verboven (CD&V)

De Reid 43 Oosterwijk
014 26 62 49 en 0478 63 04 63
linkel_verboven@hotmail.com
°17 juli 1980

schepen

Harri Verbraecken (CD&V)

Drie Engelenstraat 27 Tongerlo
014 23 40 95 en 0478 41 79 35
harri.verbraecken@telenet.be
°26 april 1946

  

Frank Verlooy (CD&V)

Stippelberg 74 Zoerle-Parwijs
0498 27 19 89
verlooyfrank@gmail.com
°4 januari 1967

opvolger van Carine Van de Sande
en Staf Kempenaers
sinds januari 2013

Filip Verrezen (CD&V)

Lammendries 12 Oevel
014 23 41 64 en 0475 55 24 84
filip@verrezen.be
°14 augustus 1973

schepen

  

Kristof Welters (CD&V)

Hoog Heultje 42 Heultje
0497 03 79 97
kristof.welters@telenet.be
°28 december 1978

schepen

Tinne Wuyts (CD&V)

de Trannoyplein 10 Tongerlo
0496 95 70 53
tinne.wuyts@hotmail.com
°21 januari 1981

schepen

  

Herman Wijnants (N-VA)

Meuleveld 3 Tongerlo
014 54 58 96 en 0475 47 94 60
info@wijnantsherman.be
°15 februari 1946

schepen

 

  

Zie ook