Managementteam

Het managementteam zorgt voor de nodige coƶrdinatie tussen de gemeentelijke diensten bij de beleidsvoorbereiding, de beleidsuitvoering en de beleidsevaluatie. Het managementteam bewaakt de eenheid in de werking, de kwaliteit van de organisatie en de werking van de gemeentediensten en ook de interne communicatie. Het managementteam vergadert een keer per maand. Het team staat onder leiding van de secretaris gemeente en ocmw

Sinds juni 2015 hebben gemeente en OCMW Westerlo 1 gezamenlijk managementteam.

  • Jo Vankrunkelsven - secretaris gemeente en ocmw
    014 53 91 21 en jo.vankrunkelsven@westerlo.be
  • Marleen Durwael - financieel beheerder gemeente
    014 53 91 81 en marleen.durwael@westerlo.be
  • Katrien Van Gemert - stafmedewerker organisatie
    014 53 95 44 en katrien.van.gemert@ocmwwesterlo.be
  • Kim SaliĆ«n - stafmedewerker welzijn
    014 53 87 75 en kim.salien@ocmwwesterlo.be
  • Steven Duyck - bibliotheek
    014 53 92 71 en steven.duyck@bibwesterlo.be
  • Christophe Sproelants - communicatiedienst
    014 53 92 41 en christophe.sproelants@westerlo.be
  • Michiel Denolf - technische dienst
    014 53 91 47 en michiel.denolf@westerlo.be
  • Evelien Mahieu - personeelsdienst
    014 53 91 91 en evelien.mahieu@westerlo.be
  • Peggy Van Sprengel - directeur woonzorgcentrum
    014 53 87 77 en peggy.van.sprengel@ocmwwesterlo.be
  • Clyde Tai-Apin - ocmw-voorzitter
    0496 54 00 84 en clyde@zoerlepharma.be
  • Guy Van Hirtum - burgemeester
    0477 40 70 60 en guy.vanhirtum@skynet.be

Zie ook