Onthaal nieuwe inwoners

Om onze gemeente beter te leren kennen, vindt er jaarlijks (in het najaar) een onthaalmoment plaats voor alle nieuwe inwoners. Je kan er op een prettige manier kennis maken met jouw gemeente en de verschillende gemeentediensten maar ook krijg je een toeristische blik op onze gemeente. Dit is een ideale gelegenheid om op een ontspannen manier een babbeltje te slaan met burgemeester, schepenen en gemeentepersoneel en om de gemeente Westerlo beter te leren kennen. 

Bij de vorige onthaalvoormiddagen voor nieuwe inwoners kregen ze om te beginnen gratis een heerlijke Kempense ontbijt-brunch. Nadien gidsten we hen door en rond het gemeentehuis. Ter afsluiting bij een gratis drankje konden ze kennismaken met de belangrijkste gemeentelijke diensten en hun infostanden.

      

  

 

Meer info

communicatiedienst gemeentehuis
info@westerlo.be
014 53 92 40