Socioculturele verenigingen

't Westels Atelier

Academie Plus-3 Westerlo

  • contact Laurent Rypens Grote Markt 53 Westerlo
  • vorming en opleiding

ACV Oosterwijk

  • contact Karel Helsen Heldenstraat 11 Oosterwijk - 014 26 58 07

ACV Westerlo

Beweging.net Heultje

  • contact - Josephine Engels (voorzitter) - Kathovestraat 7 Heultje - 016 69 78 80
  • contact - Godelieve Horemans (secretaris) - Hoog Heultje 71 Heultje - 016 69 99 79

Beweging.net Oevel

  • De Biekorf Sint-Michielsstraat 8 Oevel

Beweging.net Tongerlo

  • contact - Freddy Van Dingenen (voorzitter) - Pappotstraat 59 Tongerlo - freddy.maria1946@gmail.com - 0473 84 84 69 - 014 54 01 58
  • contact - Denis De Smedt (secretaris) - Drie Engelenstraat 15 Tongerlo - denis.de.smedt@telenet.be - 0498 29 13 73 - 014 54 72 84
  • lokaal - Tongelhof de Trannoyplein 5 Tongerlo

Beweging.net Voortkapel

Beweging.net Westerlo

  • contact - Kris Van Dael (voorzitter) - Acaciastraat 3 Voortkapel - krisvandael@telenet.be - 0496 59 15 55
  • contact - Rik Waer (secretaris) - Nachtegaalstraat 2E Oevel - rik.waer@skynet.be - 0471 88 54 33

ACW Zoerle-Parwijs

  • ontmoetingscentrum Smissenhoekstraat 11 Zoerle-Parwijs
  • contact Yvonne Verstrepen - Gevaertlaan 56 Zoerle-Parwijs - yvonneverstrepen@skynet.be - 0472 35 72 88

Agrarische Bedrijfshulp

  • contact - Ludo Van Leuffelen - Duitschool 15 Oevel - 014 23 03 52

Brandweervrienden brandweer Westerlo

  • contact - Geert Korthout - De Reid 46 Oosterwijk

Centrale voor Socialistisch Cultuurbeleid

  • ABVV-lokaal - Nieuwstraat 79 Westerlo - 014 54 42 84
  • contact - Mini Vriens - Stippelberg 125 Heultje

Club Damseinde

  • contact - Patrick Laeremans - Neurusstraat 29 Voortkapel - 014 26 47 37

Davidsfonds Oevel

Davidsfonds Tongerlo

Davidsfonds Westerlo

De Nieuwe Wijk

Een hart voor kinderen vzw

  • Lienekeshof - Jaak Lemmenslaan 19 Zoerle-Parwijs
  • contact - Guido Van Bael - Schietboomstraat 6 Zoerle-Parwijs - guido.van.bael@gmail.com - 0475 45 45 75

Evangelische Christenen Westerlo

  • gemeenschapslokaal Jos Geunsplein 1 Tongerlo
  • contact - Jos Verbeeck (afgevaardigde cultuurraad) - Diestsebaan 69 Herselt - jozefvictor@telenet.be - 0477 55 29 15
  • contact - Hans Le Jeune (voorzitter) - Wimpstraat 4 Tongerlo - 014 54 26 26
  • www.ec4westel.be

Feestcomité De Goorbossers

Feestcomité Oevel

Feestcomité Westerlo

  • contact - Luc Raeymaekers (voorzitter) - Baksveld 3E Westerlo - luc@rara.be - 014 54 89 76
  • contact - Paul Deliën (secretaris en afgevaardigde cultuurraad) - Sint-Martinusstraat 27 Westerlo - paul.delien@telenet.be - 0472 57 96 23

Femma Oevel

  • De Biekorf Sint-Michielsstraat 8 Oevel
  • contact - Germaine De Bal (voorzitter) - Toekomststraat 11 Oevel - 0472 38 60 96
  • contact - Reinhilde Hermans (secretaris en afgevaardigde cultuurraad) - Bijstraat 60 Oevel - reinhilde.hermans@gmail.com - 014 23 49 27
  • www.femma.be/nl/groep/oevel

Femma Voortkapel

Femma Zoerle-Parwijs

  • Ontmoetingscentrum Smissenhoekstraat 11 Zoerle-Parwijs
  • contact - Yvonne Verstrepen (voorzitter en afgevaardigde cultuurraad) - Gevaertlaan 56 Zoerle-Parwijs - yvonneverstrepen@skynet.be - 0472 35 72 88
  • contact - Anita Barthels (secretaris) - Sint-Sebastiaanstraat 2 Zoerle-Parwijs - anitabarthels@hotmail.com - 014 54 88 94

Gezinsbond Heultje

Gezinsbond Oevel

Gezinsbond Tongerlo en Oosterwijk

Gezinsbond Voortkapel

Humanistisch Verbond Zuiderkempen

  • contact - Diane T'Jampens (voorzittter) - Prior Backxlaan 28 Trienenkant - diane.tjampens@telenet.be - 0496 86 14 79
  • contact - Theo Baeyens (secretaris - Prior Backxlaan 28 Trienenkant - diane.tjampens@telenet.be - 0498 45 43 39

KVG Heultje

KVLV Tongerlo

  • contact - Annemie Daems (voorzitter) - Mechelsestraat 29B Oevel - annemie.daems1@gmail.com - 0498 62 73 54
  • contact - Josee Wouters (secretaris) - Olenseweg 249 Voortkapel

KVLV Voortkapel

KWB Heultje

KWB Oosterwijk

KWB Tongerlo

  • contact - Denis De Smedt - Drie Engelenstraat 15 Tongerlo - denis.de.smedt@telenet.be - 0498 29 13 73 - 014 54 72 84
  • lokaal - Tongelhof de Trannoyplein 5 Tongerlo

KWB Voortkapel

KWB Westerlo Centrum

KWB Zoerle-Parwijs

Landelijke Gilde Heultje

Landelijke Gilde Tongerlo

  • contact - Luc Vanhout (voorzitter) - Stippelberg 38 Heultje - 014 54 67 16
  • contact - Johan Lievens (secretaris) - Kievitstraat 10 Tongerlo - jhnlvns@hotmail.com - 0492 73 32 61
  • contact - Michel Verboven (afgevaardigde cultuurraad) - Kemphaanstraat 5 Tongerlo - michelverboven@skynet.be - 014 54 89 98
  • www.lgtongerlo.be

Landelijke Gilde Voortkapel

NSB Voortkapel

OKRA Heultje

  • contact - Jan Renders (voorzitter) - Zoerledorp 38B Zoerle-Parwijs - jan.renders2@pandora.be - 014 71 67 71
  • contact - Josephine Engels (secretaris) - Kathovestraat 7 Heultje - 016 69 78 80

OKRA Oevel

  • contact - Willy Crieckemans (voorzitter) - Nieuwland 12 Oevel - 0479 87 25 38
  • contact - Jeanne Boeckx (secretaris) - Brugstraat 47 Oevel - 014 23 45 76

OKRA Tongerlo

  • Tongelhof de Trannoyplein 5 Tongerlo
  • contact - Guido Van Bael (voorzitter) - Schietboomstraat 6 Zoerle-Parwijs - guido.van.bael@gmail.com - 0475 45 45 75
  • contact - Mustapha Mouhamou (secretaris) - Abdijstraat 2B Tongerlo - mustapha.mouhamou@gmail.com - 0472 40 76 15
  • contact - Martine Breugelmans (afgevaardigde cultuurraad) - Tolhuis 64 Tongerlo - walterenmartine@skynet.be - 014 54 13 65

OKRA Voortkapel

OKRA Westerlo

OKRA Zoerle-Parwijs

  • contact - Liliane Aerts - Stippelberg 102 Zoerle-Parwijs
  • contact - Karel Laeremans (secretaris) - Bergveld 92 Zoerle-Parwijs - karellaeremans@msn.com - 0479 61 75 60

Pasar Westerlo

Rode Kruis Heultje

Rode Kruis Westerlo

Rotary Club Westerlo

Samana Oevel

  • contact - Louisa Van Hove (voorzitter) - Sint-Michielsplein 5 Oevel - louisa.van.hove@telenet.be - 014 22 04 06
  • contact - Godelieve Raeymaekers (secretaris) Begonialaan 4 Oevel -godelieve.raeymaekers@gmail.com - 014 23 47 05
  • contact - Jeanne Boeckx (afgevaardigde cultuurraad) - Brugstraat 47 Oevel - 014 23 45 76
  • zorgvereniging

Samana Oosterwijk

Samana Tongerlo

  • contact - Maria D'Eer (voorzitter) - Tongerlodorp 36B Tongerlo - mariadeer52@gmail.com - 014 54 82 95
  • contact - Clement Van de Vonder (secretaris) - Guldensporenlaan 103 Westerlo - lenavanhout@hotmail.com - 014 54 94 82
  • zorgvereniging

Samana Voortkapel

  • contact - Denis Smets - Gelendel 27 Voortkapel - 014 26 44 56
  • zorgvereniging

Samana Westerlo

Samana Zoerle-Parwijs

  • contact - Gust Valgaeren (voorzitter) - Stippelberg 10 Zoerle-Parwijs - gust.valgaeren@telenet.be - 0470 40 07 50 - 014 54 88 16
  • contact - Josee Verlinden (secretaris) - Zoerleberg 73 Zoerle-Parwijs - verlindenjosee@skynet.be - 0476 44 16 71 - 014 54 52 14
  • zorgvereniging

UNIZO Kempen

Zie ook

Aanpassing nodig?

communicatiedienst gemeentehuis
communicatie@westerlo.be
014 53 92 40