Gemeentehuis

Boerenkrijglaan 61 - 2260 Westerlo
014 54 75 75 en fax 014 54 11 54
info@westerlo.be

Openingsuren

lijntjelijntje
maandag9 tot 12 uur en 18.30 tot 20.30 uur
dinsdag9 tot 12 uur
woensdag9 tot 12 uur en 14 tot 16 uur
donderdag9 tot 12 uur
vrijdag9 tot 12 uur
zaterdag-
zondag-
lijntjelijntje

Maandagavond

Op maandagavond is het gemeentehuis open van 18.30 tot 20.30 uur. Voor 19.30 uur is het vaak zeer druk bij de dienst burgerzaken. Als je na 19.30 uur komt, is het meestal iets rustiger. Voor je elektronische identiteitskaart moet je wel voor 20.15 uur aanwezig zijn. Het informaticasysteem sluit daarna automatisch af.

Sluitingsdagen

Gesloten op donderdag 1 november, vrijdag 2 november, maandag 24 december, dinsdag 25 december, woensdag 26 december en maandag 31 december 2018.

Medewerkers

onthaal - benedenverdieping - info@westerlo.be - 014 54 75 75
Inge Verbist 014 53 92 23  inge.verbist@westerlo.be
Jef Laenen 014 53 92 24  jef.laenen@westerlo.be
Marita Beylemans 014 53 92 22  marita.beylemans@westerlo.be
secretariaat gemeente en OCMW- verdieping 1 - secretariaat@westerlo.be - 014 53 91 20   
Martine Janssens 014 53 91 22  martine.janssens@westerlo.be
Ingrid Goossens 014 53 91 24  ingrid.goossens@westerlo.be
Inge Catry 014 53 91 25  inge.catry@westerlo.be
algemeen directeur gemeente en OCMW - verdieping 1   
Jo Vankrunkelsven 014 53 91 21  jo.vankrunkelsven@westerlo.be
financieel directeur gemeente en OCMW- verdieping 2   
Marleen Durwael 014 53 91 81  marleen.durwael@westerlo.be
communicatiedienst - verdieping 1 - communicatie@westerlo.be - 014 53 92 40
Christophe Sproelants 014 53 92 41  christophe.sproelants@westerlo.be
Sofie Claes 014 53 92 42  sofie.claes@westerlo.be
Vicky Van den Brande 014 53 92 43  vicky.van.den.brande@westerlo.be
cultuurdienst - verdieping 1 - cultuur@westerlo.be - 014 53 92 00
Kristine Behets 014 53 92 01  kristine.behets@westerlo.be
Ilse Boeckx  014 53 92 03  ilse.boeckx@westerlo.be 
Karin Bervoets 014 53 92 04  karin.bervoets@westerlo.be
Maria Pauwels 014 53 92 02  maria.pauwels@westerlo.be
dienst burgerzaken - benedenverdieping - bevolking@westerlo.be - 014 53 91 30
Els Gijbels 014 53 91 31  els.gijbels@westerlo.be
Chris Branckaerts 014 53 91 38  chris.branckaerts@westerlo.be
Christel Ceuppens 014 53 91 32  christel.ceuppens@westerlo.be
Ilse Florus 014 53 91 33  ilse.florus@westerlo.be
Glenn Van Dingenen 014 53 91 36  glenn.van.dingenen@westerlo.be
Hans Lambaerts 014 53 91 35  hans.lambaerts@westerlo.be
Heleen Sadones 014 53 91 34  heleen.sadones@westerlo.be
dienst ict - verdieping 1 - ict@westerlo.be - 014 53 92 50   
Stijn Schoors 014 53 92 56  stijn.schoors@westerlo.be
Peter Van de Cruys 014 53 92 51  peter.van.de.cruys@westerlo.be
dienst financiën - verdieping 2 - 014 53 91 80
Claudia Carbonara 014 53 91 78  claudia.carbonara@westerlo.be
Dinny Renders 014 53 91 88   dinny.renders@westerlo.be 
Hilde Verhees 014 53 91 83  hilde.verhees@westerlo.be
Jan Scheers 014 53 91 86  jan.scheers@westerlo.be
Jef Torfs 014 53 91 87  jef.torfs@westerlo.be
Tom Weynants 014 53 91 89  tom.weynants@westerlo.be
Rudi Van Gyes 014 53 91 79  rudi.van.gyes@ocmwwesterlo.be
Wim Van Loy 014 53 91 85  wim.van.loy@westerlo.be
Conny Verboven 014 53 91 84  conny.verboven@ocmwwesterlo.be
dienst ruimtelijke ordening - verdieping 1 - bouwdienst@westerlo.be - 014 53 91 60 
Christine Boeckx 014 53 91 61  christine.boeckx@westerlo.be
Ann Kerkstoel 014 53 91 62  ann.kerkstoel@westerlo.be
Chantal Claes 014 53 91 66  chantal.claes@westerlo.be
Leen Thoelen - gis - notarisbrieven 014 53 91 64  leen.thoelen@westerlo.be
Evi Van Schaeybroeck 014 53 91 65  evi.van.schaeybroeck@westerlo.be
Griet Van de Put 014 53 91 63   griet.van.de.put@westerlo.be 
Ivy Korthout 014 53 91 67  ivy.korthout@westerlo.be
technische dienst - verdieping 2 - 014 53 91 40
Dirk Verstrepen 014 53 91 44  dirk.verstrepen@westerlo.be
Jos Peetermans - veiligheid 014 53 91 49  jos.peetermans@westerlo.be
Ghislaine De Buyst - overheidsopdrachten 014 53 91 42  ghislaine.de.buyst@westerlo.be
Caroline Verstappen - overheidsopdrachten 014 53 91 46  caroline.verstappen@westerlo.be
Lien Vangenechten - wonen en overheidsopdrachten 014 53 91 47  lien.vangenechten@westerlo.be
Sabine Schauwers - mobiliteit 014 53 91 43  sabine.schauwers@westerlo.be
Rina Beyens - wonen en patrimonium 014 53 91 29  rina.beyens@ocmwwesterlo.be
jeugddienst - verdieping 1 - jeugd@westerlo.be - 014 53 92 07
Annelies Van de Wouwer 014 53 92 08  annelies.van.de.wouwer@westerlo.be
Tessa Verwimp 014 53 92 07  tessa.verwimp@westerlo.be
werelddienst - verdieping 1 - wereld@westerlo.be - 014 53 92 08   
Gitt Smans 014 53 92 09  gitt.smans@westerlo.be
economaat - verdieping -1 - kopiedienst@westerlo.be - 014 53 92 44
Daniëlle Vermeulen 014 53 92 44  kopiedienst@westerlo.be
Suzy Daems 014 53 92 44  kopiedienst@westerlo.be
archief - verdieping -1 - 014 53 92 44   
Sonja Heylen 014 53 92 44  kopiedienst@westerlo.be  
milieudienst - verdieping 1 - milieu@westerlo.be - 014 53 91 70
Annie Verachtert 014 53 91 71  annie.verachtert@westerlo.be
Bart Michiels 014 53 91 74  bart.michiels@westerlo.be
Io Pateet 014 53 91 73  io.pateet@westerlo.be
personeelsdienst - verdieping 2 - personeel@westerlo.be of onderwijs@westerlo.be - 014 53 91 90
Evelien Mahieu 014 53 91 91  evelien.mahieu@westerlo.be
Hilde Kerkstoel 014 53 91 92  hilde.kerkstoel@westerlo.be 
Jef Janssens 014 53 91 94  jef.janssens@westerlo.be
Rose-Marie Schoors 014 53 91 95  rose.marie.schoors@westerlo.be
Tina Peetermans 014 53 91 96  tina.peetermans@ocmwwesterlo.be
Sandra Van Loy 014 53 91 97  sandra.van.loy@ocmwwesterlo.be
Christel De Laet 014 53 91 82  christel.de.laet@ocmwwesterlo.be