Socioculturele verenigingen

't Westels Atelier

Vormingscentrum
WAT-huis abdij
Abdijstraat 40D Tongerlo
twestelsatelier@gmail.com
014 54 44 86
www.hetwestelsatelier.be

ACV Oevel-Tongerlo

Willy Mertens
Joris Van Geelstraat 14 Oevel

ACV Oosterwijk

Karel Helsen
Heldenstraat 11 Oosterwijk
014 26 58 07

ACV Voortkapel

Herman Thoelen
Meierij 5 Tongerlo
thoelenh@yahoo.com
014 26 58 07

Agrarische Bedrijfshulp

Marleen Nevelsteen
Heidestraat 57 Oevel
marleen.nevelsteen@scarlet.be
014 23 50 32

Beweging.net Heultje

Godelieve Horemans
Hoog Heultje 71 Heultje
016 69 99 97

Beweging.net Oevel

De Biekorf
Sint-Michielsstraat 8 Oevel

Beweging.net Tongerlo

Denis De Smedt
Drie Engelenstraat 15 Tongerlo
denis.de.smedt@telenet.be
0498 29 13 73

Beweging.net Voortkapel

Kris Van Dael
Acaciastraat 3 Voortkapel
krisvandael@telenet.be
0496 59 15 55

Beweging.net Westerlo

Rik Waer
Nachtegaalstraat 2E Oevel
rik.waer@skynet.be
0471 88 54 33

Beweging.net Westerlo Centrum

Pol Van de Ven
Rodekruisstraat 30 Westerlo
polvandeven@skynet.be
014 54 70 76

Beweging.net Zoerle-Parwijs

Yvonne Verstrepen
Gevaertlaan 56 Zoerle-Parwijs
yvonneverstrepen@skynet.be
0472 35 72 88

Brandweervrienden brandweer Westerlo

Joël Roodhooft
Hoevestraat 5 Voortkapel
joelroodhooft@telenet.be
014 26 76 83

Centrale voor Socialistisch Cultuurbeleid

ABVV-lokaal
Nieuwstraat 79 Westerlo
014 54 42 84

Davidsfonds Oevel

Karel Peeters
Oevelse dreef 45 Oevel
karel.peeters2@skynet.be
0474 89 30 52
www.oevel.davidsfonds.be

Davidsfonds Tongerlo

Louis Heylen
Kallist Fimmerslaan 2 Trienenkant
louis_heylen@telenet.be
0475 34 11 88
www.davidsfonds-tongerlo.be

Davidsfonds Westerlo

Herman De Jonghe
Giselbertusstraat 2 Tongerlo
westerlo@davidsfonds.net
0472 31 47 26
www.westerlo.davidsfonds.be

Dierenasiel Unco Jerry

Marie Lepoutre
de Merodedreef 137B Westerlo
info@dierenasiel-uncojerry.be
0498 48 92 72
www.dierenasiel-uncojerry.be

Een hart voor kinderen

Lienekeshof
Jaak Lemmenslaan 19 Westerlo
lienekeshof@gmail.com
0460 94 85 21

Evangelische Christenen Westerlo

Hans Le Jeune
Wimpstraat 4 Tongerlo
014 54 26 26
www.ec4westel.be

Femma Oevel

Reinhilde Hermans
Bijstraat 60 Oevel
reinhilde.hermans@gmail.com
014 23 49 27
www.femma.be/nl/groep/oevel

Femma Oosterwijk

Annie De Backer
Zwarte Braak 67 Oosterwijk
louis_annie@hotmail.com

Femma Voortkapel

Griet Mariën
Stijn Streuvelsstraat 37 Voortkapel
griet.marien@scarlet.be
0479 41 07 32

Femma Zoerle-Parwijs

Anita Barthels
Sint-Sebastiaanstraat 2 Zoerle-Parwijs
anitabarthels@hotmail.com
014 54 88 94

Ferm Heultje

Lily Van Loock
Goudvinkstraat 42 Heultje
lilyvanloock09@gmail.com
016 69 92 77

Ferm Tongerlo

Tongelhof de Trannoyplein 5 Tongerlo
Annemieke Daems
Mechelsestraat 29B Oevel
annemie.daems1@gmail.com
Facebookpagina Ferm Tongerlo

Ferm Voortkapel

Anita Vlaeminckx
Berkenstraat 6 Voortkapel
kvlv.voortkapel@telenet.be
0499 70 48 36

Ferm Zoerle-Parwijs

Josephine Meuris
Leeuwerikenveld 33 Zoerle-Parwijs
sadydaems@gmail.com
014 54 64 12

Fietsersbond Westerlo

Guy De Smedt
westerlo@fietsersbond.be

Gezinsbond Heultje

Audrey Janssens
verstreken.janssens@outlook.be
0479 33 63 33
heultje.gezinsbond.be

Gezinsbond Tongerlo en Oosterwijk

Hilda Mulkens
Bosstraat 5 Westerlo
to.gezinsbond@telenet.be
https://tongerlo2260.gezinsbond.be/

Gezinsbond Voortkapel

lls Cools
Ter Voort 80A Voortkapel
0498 07 42 52

Gezinsbond Westerlo Kinderoppasdienst

Ludo Mens
Beeltjensdreef 13 Westerlo
ludo.mens2@telenet.be
014 54 63 13

Kristelijke Blinden en Slechtziendenvereniging ZuiderKempen

Chris Van Dessel
Geelseweg 163 Olen
chris.vandessel@telenet.be

KVG Heultje

Jack Van Trijp
Overveld 4A Olen
trijp@telenet.be
014 71 39 27

KVG Tongerlo

Rudi Verhaegen
Fazantendreef 15 Tongerlo
014 54 72 39

KWB Heultje

Frans Bauweraerts
Goorheide 13 Heultje
frans.bauweraerts@telenet.be
0474 64 36 61
www.kwbheultje.be

KWB Oevel

Jos Brockmans
Rozenstraat 4 Oevel
brockmans_jos@hotmail.com
014 23 46 54

KWB Oosterwijk

Rudi Bellens
Bremstraat 5 Oosterwijk
kwboosterwijk@gmail.com
014 26 56 57
www.kwboosterwijk.be

KWB Tongerlo

Denis De Smedt
Drie Engelenstraat 15 Tongerlo
denis.de.smedt@telenet.be
0498 29 13 73

KWB Voortkapel

Jan Huysmans
fb130306@skynet.be

KWB Westerlo Centrum

Marc Verbiest
Hollandse dreef 18 Westerlo
marc.verbiest@kwb-westerlo.be
014 54 66 94
www.kwb-westerlo.be

KWB Zoerle-Parwijs

Chris Claes
Renderstraat 73 Zoerle-Parwijs
claes.christiaan@telenet.be
014 26 42 82

Landelijke Gilde Heultje

Jan Roden
Goudvinkstraat 24 Heultje
jan.roden@outlook.com
0478 88 00 47

Landelijke Gilde Oosterwijk

Jozef Peeters
Gesneuveldenstraat 7 Oosterwijk
jkjpeeters@hotmail.com
014 26 58 00

Landelijke Gilde Tongerlo

Paul Van den Eynde
Voorteinde 51 Tongerlo
welkom@lgtongerlo.be
0498 16 05 15
www.lgtongerlo.be

Landelijke Gilde Voortkapel

Jan Van Mensel
Gelendel 18 Voortkapel
jan.van.mensel@outlook.com
0476 99 49 32

Liberaal Verbond voor Zelfstandigen Afdeling Westerlo

Frans De Cock
Hogeheide 12 Heultje
decock.weckhuysen@gmail.com
0495 54 89 29

Natuurpunt Westerlo

Daniel Mattheeusen
Nieuwland 9 Zoerle-Parwijs
danny.mattheeusen@telenet.be
www.natuurpuntwesterlo.be

NEOS Westerlo

Christel Onsea
christel.onsea@telenet.be
0498 27 57 66

OKRA Heultje

Jan Renders
Zoerledorp 38B Zoerle-Parwijs
jan.renders2@pandora.be
014 71 67 71
Josephine Engels (secretaris) - Kathovestraat 7 Heultje
016 69 78 80

OKRA Oevel

Jozef Canters
Toekomstraat 53 Westerlo
loockx.simone@skynet.be
014 26 43 76

OKRA Tongerlo

Guido Van Bael
Schietboomstraat 6 Zoerle-Parwijs
guido.van.bael@gmail.com
0475 45 45 75

OKRA Voortkapel

Gaston Van Rooy
Zagerijstraat 30 Voortkapel
gaston.van.rooy@telenet.be
0474 97 84 55

OKRA Westerlo

Annie Mariën
Nieuwstraat 49A Westerlo
0494 12 08 73
annie.marien3@gmail.com

OKRA Zoerle-Parwijs

Liliane Aerts
Stippelberg 102 Zoerle-Parwijs
liliane.aerts@gmail.com
016 69 84 78

Oud-Strijders Heultje

Rudy Ryken
Goudvinkstraat 17 Heultje

Oud-Strijders Oevel

Willy Dierkx
willy.drx@skynet.be

Oud-Strijders Oosterwijk-Tongerlo

Harri Verbraecken
Drie Engelenstraat 27 Tongerlo
014 23 40 95
harri.verbraecken@telenet.be

Oud-Strijders NSB Voortkapel

Louis Ceuppens
Gelendel 63 Voortkapel
louisceuppens@hotmail.com
014 26 45 50

Oud-Strijders Westerlo Centrum

Alex Peelaers
Grote Markt 32A Westerlo
alex.peelaers@telenet.be

Oud-Strijders Zoerle-Parwijs

Andre Huysmans
andre.huysmans@telenet.be

Pasar Westerlo

Marc Van Roy
Hoogveld 45 Oosterwijk
van.roy.marc@telenet.be
014 26 57 44
www.pasar.be/westerlo

Rode Kruis Heultje

Pastorijstraat 1 Heultje
Leen Moons

Rode Kruis Oevel

Loofven 5 Oevel
Jan Luytens
ida.vanweert@jl-s.be

Rode Kruis Westerlo

Meulemanslaan 16 Tongerlo
Rudi Bellens
info@westerlo.rodekruis.be
www.rodekruis.be/afdeling/westerlo

Rotaryclub Westerlo

Herman Cox
Zandberg 21 Westerlo
voorzitter@rotaryclubwesterlo.be
www.rotaryclubwesterlo.be

Samana Heultje

Nico Simaels
Heultjedorp 18 Heultje

Samana Oevel

Chris Geerinckx
Violetstraat 2 Oevel
jan.douwen@belgacom.net
014 23 46 89

Samana Oosterwijk

Gerda Verboven
De Reid 38 Oosterwijk
gerd.verboven@skynet.be
0477 72 52 97

Samana Tongerlo

Lydia Van Aelten
Kemphaanstraat 8 Tongerlo
lidiavanaelten@hotmail.be
0479 28 21 23

Samana Voortkapel

Denis Smets
Gelendel 27 Voortkapel
014 26 44 56

Samana Westerlo

Bennie Weijs
Gooreinde 9 Zoerle-Parwijs
bennieweijs@hotmail.com

Samana Zoerle-Parwijs

Marijke Vyncke
Oude Zoerlebaan 120 Heultje
herman.aerts1@telenet.be
0478 73 30 28

Socio-Culturele Vereniging Vlaamse Liberale Vrouwen

Dora Weckhuysen
Hogeheide 12 Heultje
decock.weckhuysen@gmail.com
0495 54 89 29

UNIZO Kempen

Karel Byl
Diestseweg 63 Geel
info@unizo-westerlo.be
014 54 41 52
www.unizo.be

Contact

Cultuur
Gemeentehuis verdieping 1
Boerenkrijglaan 61
2260 Westerlo
België
014 53 92 00
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
14:00 - 16:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
Gesloten
Gesloten
09:00 - 12:00
Na afspraak
18:30 - 20:30
Na afspraak