Gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn

De gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn hebben 27 leden. Ze vergaderen een keer per maand in de raadzaal van het gemeentehuis: eerst is het gemeenteraad, aansluitend volgt de raad voor maatschappelijk welzijn. Iedereen is welkom op de openbare vergadering. Voorzitter Maurice Van Hemelen (CD&V) zit de raad voor. Algemeen directeur Jo Vankrunkelsven maakt het verslag.

Agenda en beslissingen

Chris Beenens (Open & Positief Westerlo)

Gravin de Merodestraat 5 Heultje
0475 63 92 45 en chris.beenens@westerlo.be
°7 november 1959
verkozen op lijst Open en Positief Westerlo

Flor Celen (Onafhankelijke)

Gildenstraat 70 Tongerlo
014 72 08 16, 0488 48 55 33 en flor.celen@westerlo.be
°23 september 1961
verkozen op lijst Vlaams Belang, zetelt als onafhankelijk lid van de gemeenteraad sinds juni 2022

Vicky Cools (Open & Positief Westerlo)

Gevaertlaan 82 Heultje
0478 20 75 61 en vicky.cools@westerlo.be
°19 september 1977
opvolger van verkozen Maïte Croux sinds januari 2021

Wim Dams (CD&V)

Olenseweg 215 Voortkapel
wim.dams@westerlo.be
opvolger van Laura Tops sinds september 2021, Laura Tops was zelf opvolger van verkozen Lowie Thys sinds januari 2019

Frans De Cock (Open & Positief Westerlo)

Hogeheide 12 Heultje
0495 54 89 29 en frans.de.cock@westerlo.be
°7 januari 1956
verkozen op lijst Open en Positief Westerlo, fractieleider

Iris De Wever (N-VA)

Stippelberg 115 Heultje
016 69 54 58, 0472 58 18 99 en iris.de.wever@westerlo.be
°24 november 1962
verkozen op lijst N-VA

Ronny Goossens (Onafhankelijke)

Industrieweg 55 Heultje
0495 54 02 36 en ronny.goossens@westerlo.be
°10 februari 1961
opvolger van verkozen Nancy Ceuppens (Vlaams Belang) sinds januari 2019, zetelt als onafhankelijk lid van de gemeenteraad sinds juni 2022, fractieleider

Marc Gouwkens (Groen)

Begijnenland 23 Zoerle-Parwijs
014 43 52 79, 0474 44 91 60 en marc.gouwkens@westerlo.be
°28 september 1970
verkozen op lijst Groen, fractieleider

Paul Helsen (CD&V)

Nieuwebaan 19 Voortkapel
0496 16 38 73 en paul.helsen@westerlo.be
°28 oktober 1961
verkozen op lijst CD&V, schepen en voorzitter BCSD

Marie Michiels (CD&V)

Meulemanslaan 26 Tongerlo
0473 43 64 18 en marie.michiels@westerlo.be
°12 april 1983
verkozen op lijst CD&V

Marleen Nevelsteen (CD&V)

Ilsestraat 88 Oosterwijk
0474 39 32 02 en marleen.nevelsteen@westerlo.be
°4 juli 1977
verkozen op lijst CD&V

Clyde Tai-Apin (CD&V)

Jaak Lemmenslaan 34 Zoerle-Parwijs
014 54 57 17, 0496 54 00 84 en clyde.tai-apin@westerlo.be
°26 juni 1970
verkozen op lijst CD&V, schepen

Vic Van Bael (Open & Positief Westerlo)

Zagerijstraat 9 Voortkapel
0470 84 40 56 en vic.van.bael@westerlo.be
°10 oktober 1953
opvolger van Myriam Valgaeren sinds februari 2022. Myriam Valgaeren was zelf opvolger van verkozen Dora De Cock-Weckhuysen sinds januari 2019

Winny Van Calster (CD&V)

Kastanjestraat 29 Voortkapel
0476 35 46 09 en winny.van.calster@westerlo.be
°18 augustus 1970
verkozen op lijst CD&V, fractieleider

Giel Van den Broeck (N-VA)

Boerenkrijglaan 169 Westerlo
0478 24 41 43 en giel.van.den.broeck@westerlo.be
°4 september 1988
verkozen op lijst N-VA

Maurice Van Hemelen (CD&V)

Arthur Sterckxstraat 16 Westerlo
014 54 18 15 en maurice.van.hemelen@westerlo.be
°5 juli 1947
verkozen op lijst CD&V, voorzitter gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn

Guy Van Hirtum (CD&V)

Geelse straat 72 Tongerlo
014 54 81 92, 0477 40 70 60 en guy.van.hirtum@westerlo.be
°4 april 1959
verkozen op lijst CD&V, burgemeester en voorzitter vast bureau

Nancy Van Hoof (N-VA)

Hoogveld 46 Oosterwijk
0477 88 04 34 en nancy.van.hoof@westerlo.be
°12 januari 1964
opvolger van verkozen Jan Ceulemans sinds januari 2019

Hans Van Lommel (CD&V)

Hofstraat 18 Oevel
0477 24 07 01 en hans.van.lommel@westerlo.be
°19 januari 1970
verkozen op lijst CD&V

Katrijn Van Riet (N-VA)

Molenwijk 51 Tongerlo
0476 69 02 60 en katrijn.van.riet@westerlo.be
°27 februari 1971
opvolger van verkozen Herman Wijnants sinds januari 2019, fractieleider

Kelly Verboven (CD&V)

De Reid 43 Oosterwijk
014 26 62 49, 0478 63 04 63 en kelly.verboven@westerlo.be
°17 juli 1980
verkozen op lijst CD&V, schepen

Harri Verbraecken (CD&V)

Drie Engelenstraat 27 Tongerlo
014 23 40 95, 0478 41 79 35 en harri.verbraecken@westerlo.be
°26 april 1946
verkozen op lijst CD&V

Patrick Vercauteren (N-VA)

Pastoor Binckstraat 5 Heultje
0473 67 12 22 en patrick.vercauteren@westerlo.be
°19 oktober 1958
verkozen op lijst N-VA

Filip Verrezen (CD&V)

Lammendries 12 Oevel
014 23 41 64, 0475 55 24 84 en filip.verrezen@westerlo.be
°14 augustus 1973
verkozen op lijst CD&V, schepen

Bert Wellens (N-VA)

Vijfhuizenstraat 13 Zoerle-Parwijs
0478 96 79 83 en bert.wellens@westerlo.be
°12 januari 1968
opvolger van verkozen Pascal Kwanten sinds januari 2019

Kristof Welters (CD&V)

Hoog Heultje 42 Heultje
0497 03 79 97 en kristof.welters@westerlo.be
°28 december 1978
verkozen op lijst CD&V, schepen

Tinne Wuyts (CD&V)

de Trannoyplein 10 Tongerlo
0496 95 70 53 en tinne.wuyts@westerlo.be
°21 januari 1981
verkozen op lijst CD&V, schepen

Werking gemeenteraad

Lokale verkiezingen

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2018 behaalde CD&V 14 zetels, N-VA 6 zetels, Open en Positief Westerlo 4 zetels, Vlaams Belang 2 zetels en Groen 1 zetel. Op 2 januari 2019 vond de installatievergadering van de gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn plaats. De meerderheid bestaat uit de raadsleden van CD&V, in de minderheid zetelen N-VA, Open en Positief Westerlo en Groen. De gemeenteraadsleden van Vlaams Belang zetelen sinds juni 2022 als onafhankelijken in de gemeenteraard.

De volgende gemeenteraadsverkiezingen vinden plaats op zondag 13 oktober 2024. De gemeenteraad blijft in functie tot december 2024.

Contact

Secretariaat
Gemeentehuis verdieping 1
Boerenkrijglaan 61
2260 Westerlo
België
Gesloten
09:00 - 12:00
Na afspraak
18:30 - 20:30
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
14:00 - 16:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
Gesloten