Cultuurverenigingen

Academie Plus-3 Westerlo

Vorming en opleiding schilderen en tekenen
Laurent Reypens
Grote Markt 53 Westerlo
info@reypens.be
014 54 63 55

Brass-Aux-Saxes

Fanfareorkest
Kloosterstraat 93 Voortkapel
info@brass-aux-saxes.be
0474 41 63 41
www.brass-aux-saxes.be

Concertband Heultje

Fanfare
Processieweg 1A Heultje
Dirk Van Donink
van.donink.dirk@telenet.be
016 69 78 80
www.concertbandheultje.be

Damato

Toneelkring
Herman Lievens
Heieinde 24 Oevel
info@damato.be
0484 17 50 35
www.damato.be

DAtMAgTOch

Jeugdtheater van DAMATO
www.damato.be

De Kleine Scène

Toneelvereniging
www.dekleinescene.be

Dansmariekes Westerlo

Christiane Steemans
chris.steemans1959@gmail.com

De Kale Heren

Carnavalvereniging
Lucien Gouwkens
Hoge Dreef 23 Herselt
014 54 94 90
Facebookpagina De Kale Heren Westerlo

De Klingel

zangkoor
Gilbert Sieben
de Merodedreef 145 Westerlo
gilbert.sieben@skynet.be
014 54 02 33
www.deklingel.be

De Theatermakerij

jeugdig theatergezelschap
info@detheatermakerij.be
www.detheatermakerij.be

De Vroolijke Westelaren

Dolf Smets
Bistberg 6 Westerlo
adolf.smets@telenet.be
014 54 48 29

De Zoelse Dansmariekes

Monique Truyens
Doelstraat 7 Westerlo

De Zoelse Toneelvrienden

Chris Claes
Renderstraat 73 Zoerle-Parwijs
claes.christiaan@telenet.be
014 26 42 82

Die Spelewei

volkskunstgroep
Asberg 8 Westerlo
info@diespelewei.be
0477 25 50 74
www.diespelewei.be

Fanfare T-Blazers

Bert Dierickx
fanfaretblazers@gmail.com
0499 38 20 51

Feestcomité Oevel

Filip Verrezen
Lammendries 12 Oevel
filip@verrezen.be
014 23 41 64
www.48urenvanoevel.be

Fodiac Oevel

Fotoclub
Rien Baveco
Oeveldorp 10 B Oevel
baveco.marinus@gmail.com
014 23 45 45
www.fodiac-oevel.be

Fotoclub 't Lenske Tongerlo

Roger Peeters
lenske@proximus.be
016 69 69 39
www.lensketongerlo.be

Fotoclub Fogika

Sint-Antoniuszaal Ter Voort 136F Voortkapel
Jos De Ryck
Trapstraat 30 Voortkapel
jos.de.ryck@telenet.be
0495 35 58 88

Fotoclub Morgana

Marijke Van de Put (secretaris)
Holleweg 17 Heultje
marijke.van.de.put@telenet.be
0476 67 22 69

Gracilis

Aquariumvereniging
Tony Fleerackers
voorzitter@graciliswesterlo.be
0498 27 10 25
www.graciliswesterlo.be

Heemkring Ansfried

Café Heemkring Ansfried
Sint-Michielsstraat 2 Oevel
info@hkansfried.be
014 23 44 87
www.hkansfried.be

Jeugdfanfare In Tutto

Lien Verheyen
verheyen_lien@hotmail.com

JL-Concertband

Jos Loffens
Schoolstraat 1 Eindhout
jos.loffens@skynet.be
info@josloffensband.com
0477 62 38 86
www.josloffensband.com

Kata

Kris Van Houdt
Schoolstraat 16/2 Herent
vanhoudt.kris@gmail.com

Koninklijke Fanfare De Strijders Oosterwijk

Olenseweg 299 Oosterwijk
fanfaredestrijders@gmail.com

Koninklijke Fanfare De Verenigde Vrienden Oevel

Karel Verheyen
Mechelsestraat 44 Oevel
ka.verheyen@telenet.be
0476 23 99 80

Koninklijke Fanfare Hoop en Vlijt

Chris Schauwers
Langblok 11 Tongerlo
chris-schauwers@telenet.be
0494 92 88 16
www.hoopenvlijt.be

Koninklijke Fanfare Jaak Lemmens Zoerle-Parwijs

Jan Van Den Bergh
Gildenstraat 64 Tongerlo
info@jaaklemmens.be
0472 55 39 68
www.jaaklemmens.be

Koninklijke Fanfare Sint-Isidorius OLV Olen en Sint-Cecilia Tongerlo

Chris Boogers
de Merodedreef 90 Westerlo
kfsic2019@gmail.com
014 54 55 07
www.doorencecil.be

Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde Tongerlo

Volksculturele vereniging
Louis Van Passel
Nieuwstraat 70 A Westerlo
014 54 60 52

Kultuur²

Toneelvereniging
Bart Van den Eynden
Olenseweg 194 Voortkapel
info@kultuurkwadraat.be
0491 25 58 34
www.kultuurkwadraat.be

Kunst en Geest

Sint-Lambertusstraat 29 Westerlo
mail@kunstengeest.be
www.kunstengeest.be

Mimuza

Mich Colaers
Geelse straat 40 Tongerlo
0473 79 84 77
mich.colaers@proximus.be
Facebookpagina Mimuza
 

Minitheatra

Hugues Demoulin
Zoerledorp 63 Zoerle-Parwijs
info.minitheatra@gmail.com
0499 96 76 78
www.minitheatra.be

Musilene

Symfonisch jeugdorkest
Rudi Bellens
Bremstraat 5 Oosterwijk
musilene@gmail.com
014 26 56 57
www.musilene.be

Obregonia

Cactusvereniging
Jos Baeten
Grove-Denstraat 13 Olen
jos.baeten@telenet.be
0498 59 41 78

Oh La La Zie Doa

a capellagroep
Christiane Verlent
Geneinde 110 Tongerlo
christiane.verlent@telenet.be
0486 30 81 50

On De Vox

Coverband
Hugues Demoulin
Zoerledorp 63 Zoerle-Parwijs
hughes.demoulin@telenet.be
0499 96 76 78
ondevox@gmail.com

Podium 82

Toneelkring
podium82tlo@gmail.com
www.podium82.be

Radio WFM

Gravin de Merodestraat 19A Heultje
Ruben Maes
rbn.maes@gmail.com
0494 87 09 29
www.wfm.be

Radio Golden Flash

Renderstraat 104 Heultje
Sylvain Van Kerckhoven
info@goldenflash.be
0477 81 50 33
www.goldenflash.be
Facebookpagina Webradio Golden Flash

Sint-Ambrosiusgilde Westerlo

Bijengilde
André Hermans
Koning Leopoldlaan 84 Westerlo
014 54 53 31

Sint-Annamaatschappij

Ondersteuning evenementen met vlaggen
Johan Eyckmans
Oud-Strijdersstraat 6 Tongerlo
johan.eyckmans@pandora.be
0477 42 89 88

Sint-Antoniusgilde Voortkapel

Sint-Antoniuszaal Ter Voort 136F Voortkapel
jos.de.ryck@telenet.be
0495 35 58 88

Sint-Ceciliakoor Voortkapel

Kerkzangkoor
Louis Versweyveld
Ter Voort 120 Voortkapel
014 26 50 73

Sint-Ceciliakoor Westerlo

Kerkkoor
Marcel Kempenaers
Olenseweg 94 Zoerle-Parwijs
kempenaers.marcel@skynet.be
014 26 49 12

Sint-Ceciliazangkoor Zoerle-Parwijs

Kerkkoor
An Waegemans
Boerenkrijglaan 6A Westerlo

Sint-Michielskoor Oevel

Zangkoor
André Eyckmans
Begonialaan 9 Oevel
andre.eyckmans@skynet.be
0478 94 83 71

Sint-Niklaasgilde Heultje

Volksculturele vereniging
Georges Van Asten
Balebossen 16 Heultje
georgesvanasten@gmail.com
0478 38 25 78

Sint-Norbertusgilde Tongerlo

Volksculturele vereniging
Gildelokaal
Geneinde 48/1 Tongerlo
info@stnorbertus-gilde.be
014 54 99 28
www.stnorbertus-gilde.be

Sint-Sebastiaansgilde Westerlo

Volksculturele vereniging
Gildelokaal
Asberg 2 Westerlo
014 54 97 54
www.ssgw.be

Toengelse Dansmariekes

Janik Verreydt-Mangelschots
Crilsplein 21 Trienenkant
janik.vm@telenet.be
0477 76 31 06
http://toengelse-dansmariekes.webnode.be

Tongels Jeugdensemble

Muziekvereniging
Chris Boogers
de Merodedreef 90C Westerlo
chrisboogers@pandora.be
014 54 55 07

Vivace

Zangkoor
www.vivace-heultje.be

VLAMO Antwerpen

Vlaamse Amateur Muziek Organisatie
Boerenkrijglaan 61 Westerlo
antwerpen@vlamo.be
014 54 55 90
www.vlamo.be

vtbKultuur

Boskant 8 Westerlo
Herman De Ketelaere
Boskant 8 Westerlo
herman@deketelaere.com
0478 92 25 45
www.vtbkultuur.be

Westel Folk

Centrum voor levende folklore
Hoveniershuis Hollandse dreef 3 Westerlo
info@westelfolk.be
www.westelfolk.be

Westel Musical Producties

Musicalvereniging
Bart Pelgrims
info@westelmusical.be
0496 59 56 17
www.westelmusical.be

Willemsfonds Westerlo

Dora Weckhuysen
decock.weckhuysen@gmail.com
0495 54 89 29

Contact

Cultuur
Gemeentehuis verdieping 1
Boerenkrijglaan 61
2260 Westerlo
België
014 53 92 00
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
14:00 - 16:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
Gesloten
Gesloten
09:00 - 12:00
Na afspraak
18:30 - 20:30
Na afspraak